Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 20. stol., zlato bílé, hmotnost 2,70 g btto, ryzost 585/000, osazen s pessartinem o hmotnosti cca 1 ct, okolo brilianty o celkové hmotnosti cca 0,30 ct, velikost 54, opatřeno CZ puncovní značkou."